Staňte se hvězdou svého svatebního filmu

Natočíme Vám netradiční svatební video, které Vás chytí za srdce

Chci vzpomínku na celý život

Zábavné svatební video plné vašich zážitků

Působivý svatební videoklip v několika minutách

Nejkrásnější okamžiky svatebního dne uvidíte v efektním highlight klipu.

Svatební film jako bonus, který je dlouhý tak akorát

Kompletní svatební den sestříháme do svatebního filmu o délce 30 - 70 minut.

Přirozenost je podstata klipu

S námi nemusíte být v křeči - nenutíme vás do žádných projevů, ani scének.

Záběry z dronu pro zpestření

V případě vhodného místa, podmínek a počásí vytvoříme dronem jedinečné letecké záběry.

Kamera vždy na správném místě

Umíme s kamerou vystihnout správné okamžiky a pravé emoce.

Dárkové balení pro radost

Svatební video Vám předáme na flash disku v luxusní papírové krabičce.

Backpack Contents
Backpack Contents
Backpack Contents
Backpack Contents
Backpack Contents
Backpack Contents
Backpack Contents
Backpack Contents
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow

Do videa vtiskneme emoce svatebního dne

Naší specialitou je umění zachytit jedinečné okamžiky a emoce svatebního dne, kterých si při slavnostním shonu kolikrát ani nevšimnete, nebo si je dokonale neužijete.

Naši kameramani přesně vědí jak nasnímat Vás i Vaše hosty aniž by u toho kohokoliv rušili. S přispěním profesionální techniky tak stvoříme neobyčejnou vzpomínku na Váš výjimečný den, kterou si budete rádi pouštět a sdílet s rodinou i přáteli.

Estetické a hudební cítění je naše největší přednost. V několikaminutovém svatebním videoklipu vystihneme nejkrásnější okamžiky.

Jako jediní v regionu máme doporučení od největšího svatebního centra na Moravě – CAXA.

6 kroků k vašemu svatebnímu videu

Spojíme se

Vybíráme z nabídky

Váš svatební den

Stříháme

Předáváme

Vy sledujete

Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Open Imagination
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Mac Sunglasses
Console Activity
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow
Open Imagination
Sunset Bulb Glow
Sunset Bulb Glow

Místa kde rádi natáčíme svatební video

NÁŠ MLÝN   |   video

V tomto kouzelném místě vzniká svatební video tou nejlepší formou a to je přirozeně. Kameraman na svatbu přijede do úžasného prostředí, které vytvořili dva architekti jako své životní dílo. Které pohltí Vás i Vaše přátelé a rodinu. Lidé se zde uvolní a nechají se unášet kouzlem okamžiku. Vše se zachytí ve správný moment a vznikne dokonalý svatební videoklip.

STODOLA PROST   |   video

Nové svatební místo jen kousek od Olomouce poskytuje zázemí i pro velké svatební hostiny včetně ubytování pro 30 hostů. Svatební klip z tohoto místa mají největší šanci na krásné záběry při západu slunce, protože zde není žádná překážka, která by bránila slunečním paprskům při západu…

DOLNÍ BOUDA   |   video

Jedinečné místo pro středně velké svatby, kde je natáčení svateb jedna radost. Všude kolem Vás jsou krásné ovocné stromy, které Vás při obřadu chrání před sluníčkem v horkém létě a svatební klip bude působit přirozeně.

GOLF RESORT OLOMOUC   |   video

Pro milovníky krásného trávníku a dokonalých výhledů nejen na západ slunce je to Golf Resort Olomouc. Natáčení svatby na tomto místě je vždy zážitek a svatební videoklip velmi netradiční.

RESORT CATTALEYA ČELADNÁ   |   video

Tento útulný resort v srdci Čeladné je skrytý v kopci a poskytuje dostatek soukromí Vám i Vašim hostům během celého svatebního dne. Svatební video je i zde možné doplnit o dech beroucí západy slunce, stačí 5 minut cesty autem aby kameraman na svatbě vytvořil dech beroucí záběry.

BEŠŤ HOSPŮDKA VE STODOLE   |   video

Místo prověřené stovkami svateb nabízí dost prostoru i pro velké svatby a venkovní párty v altánku jsou v letních dnech perfektní i na záběry na svatební video.

STARÁ STŘELNICE HRANICE   |   video

Úžasné svatební párty v sále oceníte především v horkém létě, protože je tam vždy příjemný chládek a krásna zahrada s jezírkem, dodá svatebnímu natáčení svatby tu pravou atmosféru na svatební videoklip.

STODOLA HUMNO 11   |   video

Svatební místo velmi populární pro svoji nenáročnost a také umístění nedaleko Olomouce. Svatbu si zde můžete nachystat přesně podle Vašich představ a kameraman na svatbě už se pak postará o to, aby i zde vzniklo unikátní svatební video.

STODOLA SUŠKA   |   video

Magické svatební místo, kde nejste nikým rušení a můžete si tak v klidu vychutnat atmosféru svatebního dne, užít si focení a točení s fotografem a kameramanem v nedalekém parku či jako host jen tak pozorovat úchvatné panoramata. Výsledný svatební klip je pak vždy úchvatný.

ZÁMEK NIMĚŘICE   |   video

Obřad ve stínu pod velkým stromem, který dodává svatebnímu videu atmosféru. Hostina i ubytování na jednom místě. V romantickém prostředí areálu, který je obklopen rozlehlým anglickým parkem a je po celý víkend exkluzivně k dispozici vždy pouze pro jednu svatbu.

SVATEBNÍ VIDEO PRAHA   |   video

Svatby v Praze jsou jako koření naší sezóny, z velké části jde o zahraniční klienty a tak se můžeme podívat jaké mají svatební zvyky lidé jiných národností, úžit si netradiční atmosféru a procvičit angličtinu :)